Obsługa mediów społecznościowych

Jak Cię widzą w social mediach tak Cię piszą. Facebook, Instagram, LinkedIn oraz YouTube to jedne z najważniejszych kanałów kontaktu z klientami. Kompleksowa obsługa mediów społecznościowych to usługa, od której zaczynaliśmy działalność naszej agencji. Pracowaliśmy dla ponad 80 klientów, dla Wielu z nich prowadząc kilka profili. Nasz zespół copywriterów, grafików i social media managerów dba o to, żeby profil marki był magnesem na klientów – takim, który zatrzyma tych obecnych dzięki wartościowym treściom, oraz tych przyszłych, których przyciągnie przejrzystą prezentacją oferty i firmy.

Co zyskujesz powierzając nam swoje media społecznościowe?

publikacje na wybranych kanałach

7 postów tygodniowo

publikacje na grupach tematycznych

tworzenie i obsługa wydarzeń i konkursów

relacje zwiększające aktywność

system organicznego poszerzania zasięgów

interakcja z pracownikami, fanami i podmiotami z branży

kalendarz postów do wglądu na miesiąc do przodu

Atrakcyjny i spójny layout graficzny

Znaczenie obrazów w social mediach jest ogromne. Wśród setek postów konkurencji, które pojawiają się na wallach Twoich klientów, trzeba się koniecznie wyróżnić. Stawiamy tu na profesjonalny, atrakcyjny i – co najważniejsze – spójny layout graficzny dla Twoich postów.

Na poczatku współpracy przedstawimy Ci wizję komunikacji w social mediach opracowaną przez naszych grafików. Stworzymy ją na podstawie Twoich wytycznych i dopasujemy do charakteru marki. Naszych założeń będziemy przestrzegać długoterminowo, aby Twoi fani zaczęli kojarzyć markę wizualnie. 

Strategia i długoterminowe, przejrzyste działania

Jednymi z najważniejszych wartości w social mediach są dla nas konsekwencja i częstotliwość publikacji. Na podstawie naszych działań dla blisko setki klientów postanowiliśmy zaproponować Ci minimum 5 publikacji tygodniowo. Zawsze planujemy takie działania z wyprzedzeniem, na podstawie kilkumiesięcznej strategii. Tworzymy tablicę ze wszystkimi szkicami postów, do której możesz mieć dostęp i akceptować bądź sugerować zmiany.

Portfolio postów

Innowacyjne dodatki: chatbot i asystent komentarzy

Jesteśmy gotowi wspomagać nasze działania w social mediach innowacyjnyi dodatkami takimi jak chatbot albo asystent komentarzy. Stosujemy te rozwiązania do personalizowanych akcji promocyjnych i kampanii.
Play Video

Masz pytania?